Sorumluluk

Himalaya, KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) girişimlerimiz aracılığıyla insanların yaşamlarına dokunmaya ve onları daha iyiye doğru dönüştürmeye kendini adamıştır. Özünde, dünyayı ve çevreyi koruma tutkusu vardır. İngiltere'nin en büyük ve en köklü belgelendirme kuruluşu olan Ulusal Kalite Güvencesi'nden (National Quality Assurance (NQA) dünya çapında çevre yönetimi için en tanınmış standart olan ISO-14001:2004 sertifikasını almıştır. Ayrıca Himalaya, doğru tarım uygulamaları (good agricultural practices (GAP) kullanarak şifalı otların yetiştirilmesi yoluyla finansal güvenceyi keşfetmelerine yardımcı olmak için kenara itilmiş çiftçileri güçlendirmeye yönelik çalışmaktadır. KSS girişimlerimizle, daha iyi bir yarın girişimlerde bulunuyoruz.

Bir çocuğun yüzünü güldürmenin mutluluğu paha biçilemez! Smile Train India ile birlikte kıymetli sosyal proje girişimimiz Muskaan aracılığıyla gülümsemeleri yayma misyonunu üstlendik.

Dudak yarığı ve damak tedavisi konusunda temel seviyede farkındalık yaratan Muskaan, bu konuda rahatsızlığı olan çocuklara ulaşıyor ve yaşam kalitelerini artırmaya yardımcı olmak için onarıcı ameliyatlar sağlıyor. 45 dakikalık basit bir ameliyat; çocukların yemek yeme, nefes alma ve konuşmadaki zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı oluyor. Geçtiğimiz beş yılda Muskaan projesi dahilinde birçok çocuğun hayatına dokunarak hayatlarını değiştirdik.