Global CEO'nun Mesajı

Biz, Himalaya'da, sağlıklı yaşamı her evin bir parçası haline getirme amacı ile hareket ediyoruz. Tüketicilerimizin sorunlarını çözmeye yönelik yöntemler getirmek için uzun yıllarımızı araştırma ve geliştirme çalışmalarına (AR-GE) adadık.Bitkilerimizi yetiştiren çiftçilerden, ürünlerimiz aracılığıyla sağlığı keşfeden ailelerimize ve yorulmadan çalışan çalışanlarımıza kadar dünya çapında milyarlarca insanın hayatına dokunuyoruz. Tüm paydaşlarımızla ortak değer yaratmaya inanıyoruz.

Bizim için kazanmak, temel değerlerimiz olan yenilik ve mükemmellik yoluyla üstün nitelikli ürünler getirme yeteneğimizi ifade eder. Sahip olduğumuz en büyük değer, dünya çapındaki iş ortaklarımızın ve tüketicilerimizin bize duyduğu güvendir. Sürdürülebilirlik, iş felsefemizin merkezinde yer alır.

Kampüslerimizde 5-R (Reduce, Reuse, Recycle, Replenish, Restore) ilkesine bağlıyız. Azaltın, Yeniden Kullanın, Geri Dönüştürün, Onarın, Yenileyin. Bu çabanın bir parçası olarak sürdürülebilir paketleme işlemlerine de özen gösteriyoruz.

Himalaya'nın güçlü etik ve dürüstlük temeli, kurumsal yönetim programımız için bir pusula görevi görür, bu da sorumlulukla büyüme iş ahlakımızın ayırt edici bir özelliğidir.

Sağlık ve mutluluğu yayma yolculuğumuzda, coğrafyalar arasında çok boyutlu yetenekleri kullanarak bir çeşitlilik ve kapsayıcılık kültürü inşa ediyoruz. Böylece, Himalaya büyüme kavramının sınırlarını zorlayan bir işveren olarak gelişmeye devam ediyor.

Dünya genelindeki izimizi sürekli olarak büyütüyor ve Himalaya'yı tüm paydaşlarımız için yüksek değerli bir küresel organizasyon haline getiriyoruz.

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız, organizasyonumuz ve genel olarak dünya için sürdürülebilir değer yaratmak amacıyla tüm paydaşlarımıza tutkuyla hizmet etme misyonumuzu sürdürüyoruz.

Shailendra Malhotra
Küresel CEO
Himalaya Global Holdings Ltd.