İnsan ve Çalışma Kültürü

HİMALAYA'DA ÇALIŞMAK

Himalaya'da, çalışan dostu bir kültür oluşturarak ilerliyoruz.

Çalışanlarımızın, tüketicinin mutluluk ve sağlığına odaklanan ortak vizyonda ilerlemesine önem veriyor ve bu doğrultuda bir çalışma ortamı geliştirmeye özen gösteriyoruz. Himalaya’nın çalışma kültürü, çalışanların kendilerini güçlenmiş, değerli ve sürekli bağlı hissetmelerine odaklanır. İş yapış şeklimiz takdir temelleri üzerine kuruludur böylece tasdik ve teşekkür, düzenli destekleyiciler haline gelir. Bu durum birlikte üreterek güçlü adımlar atmamıza neden olmaktadır.

  • Güvenirlilik: Sistemler ve süreçlerde planlı ilerleyerek her adımda güvenilirlik sağlarız.
  • Bütünlük: Yaptığımız her şeyde doğru, tutarlı ve dürüst davranarak, tüm paydaşlarımızın bize duyduğu güveni onurlandırırız.
  • Yenilik: Yeni fikirler doğurmaya odaklı vizyonumuz ile hayatı daha sağlıklı ve mutlu kılacak inovatif formüller geliştiririz.
  • Şeffaflık: Anlaşmalarımızda açık olmak, iş ahlakımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Şeffaflığın ömür boyu ortaklar edinmemize yardımcı olduğuna inanırız.
  • Alçak Gönüllülük: Alçak gönüllülüğün, Himalaya'da her bir insanla olan her etkileşime rehberlik ettiğini savunuruz.

ORGANİZASYON KÜLTÜRÜ

Himalaya'da yaratıcı düşünceyi ve yeniliği teşvik etmek için birçok fırsat sunuyoruz.

Liderlerimizi, kapsamlı L&D programlarımızla destekliyoruz. Tüm ekiplerimiz, öğrenme eğrisini sürekli olarak sürdürme tutkusuyla hareket ediyor. Takım çalışmasına önem vererek birlikten güç doğacağına inanıyoruz.

Bu kapsamda hızla değişen iş ortamına verimli bir şekilde uyum sağlayabilen dinamik organizasyona sahibiz.

KARİYER GELİŞİMİ

Himalaya'da, büyük performansın büyük yetenekten geleceğine inanıyoruz. Doğru yetenekleri işe almayı ve bu yeteneklerin genel gelişimi için fırsatlar sunmayı hedefliyoruz. Himalaya'daki deneyimli ve yetenekli lider ekibi, her çalışanın güçlü yanlarını belirleyerek profesyonel ve kişisel hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyor.

ÇEŞİTLİLİK VE KAPSAYICILIK

Samimi ve kapsayıcı bir çalışma kültürü aracılığıyla tüm ekip arkadaşlarımıza sonsuz saygı duyuyoruz. Benzersiz uzmanlıkları ve içgörüleri ile çalışma kültürümüzü besleyen sektördeki en yenilikçi yetenekleri çekmeye, elde tutmaya ve teşvik etmeye her zaman önem veriyoruz. Bu kapsamda sağlıktan doğan mutluluk misyonumuzu sürdürmekte katkı sağlayacak ekip arkadaşları istihdam etmeye özen gösteriyoruz.

ÇALIŞAN REFAHI

Himalaya'da çalışanların sağlığı ve refahı son derece önemlidir. Öyle ki çalışanların doğru müdahalelerle daha yüksek bağlılık ve mutluluk seviyelerine ulaştığına inanıyoruz. Çalışanlarımıza özen göstermek ve iş-yaşam dengesini sağlayabilmek ”her şeyden önce değer verme” felsefemizi yansıtan kilit unsurlardan biridir.