Başkan'ın Mesajı

Himalaya Wellness Company, kendini adamış mütevazi bir adamın vizyonundan doğan bir kuruluştur. Bu mütevazi adamın, insanların Ayurveda'nın sağlık anlayışı ile iç huzura kavuşmasını sağlamak gibi büyük bir tutkusu vardı. Babam olarak ona sahip olduğum için çok şanslıyım ve dünyanın dört bir yanındaki insanlara ulaşmamızı sağlamak için onun oluşturduğu bu vizyonu her zaman ileriye taşımayı hayatımın misyonu olarak görüyorum.

Himalaya’nın uzun soluklu hikayesinden bahsetmek gerekirse bu yolculuk 1930'da babamın annesinden ödünç aldığı bilezikleriyle başladı. Genç bir adamın meraklı zihni, bitkisel ilaçları çağdaş bir biçimde sunma hayalini kurdu. Günlerini Burma Ormanları’nda bisikletiyle gezerek ve yerel şifacılardan şifalı bitkiler öğrenerek geçirdi. Bitkisel ilaçların işe yaradığının bilimsel olarak kanıtlanması gerektiğine inanıyordu.

Bu, onu bitkisel yöntemler keşfetmeye ve doğal ürünler geliştirmeye yöneltti. Öyle ki bu durum Himalaya'nın inovasyonunun mütevazı temeliydi. Bugün Himalaya, dünya çapında doktorlar tarafından yaygın olarak tavsiye edilen güvenilir bir şirkettir.

Himalaya Global Holdings Ltd., dünya çapında Himalaya Wellness Company'nin ana şirketidir. Farklı coğrafyalardaki tamamına sahip olunan iştirakler, bağımsız profesyoneller tarafından yönetilmektedir.

Vizyonumuz, Himalaya'yı bilimsel olarak doğrulanmış bitkisel çözümler sunan, güvenilir, tepeden tırnağa bir marka haline getirmektir. Gerçekten de Himalaya markasının, dünya çapında birçok önemli pazarda görünürlüğünü önemli ölçüde artırdığını söyleyebilirim.

Bu kapsamda temel değerlerimize olan bağlılığımız güçlü bir şekilde devam ediyor. İşimizi en yüksek etik standartlarla yürütmeye de devam edeceğiz. Tüm ilişkilerimizde dürüst ve doğru olacağız. Himalaya ile temasa geçen her kişinin, yaşadığı deneyiminden memnun olması en büyük hedefimiz. Daha azı asla kabul edilemez.

Yardımınız ve desteğinizle Himalaya'nın tarih yazmaya devam edeceğinden eminim. Bu inanılmaz yolculuğun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.

Signature of Meraj Manal - Chairman, Himalaya Global Holdings Ltd

Meraj Manal
Başkan
Himalaya Global Holdings Ltd.